![](http://arhiepiscopiaramnicului.ro/sites/default/files/styles/img-node-slider/public/arhiepiscopiaramnicului/images/2016/07/_nef3875.jpg?itok=SM0VG3ks×tamp=1469169266)
Concurs pentru postul de preot III la Parohia „Sfântul Dumitru” din Râmnicu-Vâlcea
În urma şedinţei Permanenţei Consiliului Eparhial al Sfintei Arhiepiscopii a Râmnicului din data de 14.07.2016, s-a hotărât scoaterea la concurs a postului vacant de preot III de la Parohia Sfântul Dumitru din Municipiul Râmnicu-Vâlcea.
Dosarele candidaţilor care îndeplinesc condiţiile de participare la concurs se depun la Sectorul Administrativ al Arhiepiscopiei Râmnicului, în perioada 15 iulie – 15 august 2016.