Anunț Amenajament Fond Forestier

19 Mai 2023 / Comunicate de Presă

Arhiepiscopia Râmnicului și Sfânta Mănăstire Mamu, având proprietăți în județele Vâlcea și Olt, anunță publicul interesat asupra disponibilizării proiectului de plan, precum și definitivarea Raportului de Mediu pentru „Amenajamentul Fondului Forestier Proprietate Privată aparținând Arhiepiscopiei Râmnicului și Mănăstirii Mamu, județele Vâlcea și Olt, organizat în U.P.I.  Arhiepiscopie – Mamu din cadru Ocolului Silvic Drăgășani – U.P.I Mamu, U.P. II Șușani și U.P.III Dobrușa”, ce urmează a se desfășura în județele Vâlcea și Olt și organizarea dezbaterii publice a acestuia, în ziua de 19.06.2023, la ora 10, la sediul Agenţia Pentru Protecţia Mediului Valcea din strada Remus Bellu, nr. 6, Valcea, cod 240156 – sala de ședință.

În cazul neparticiparii, documentele vor fi transmite pe adresa de mail: office@apmvl.anpm.ro punctele dvs. de vedere.