Festivitate de absolvire la Seminarul Teologic Ortodox „Sfântul Nicolae" din Râmnicu Vâlcea
Cu binecuvântarea Înaltpreasfințitului Părinte Varsanufie, Arhiepiscopul Râmnicului, marți, 2 iunie, la Sala „Iosif Episcopul" din cadrul Centrului Eparhial a avut loc festivitatea „Ultimul clopoțel”, dedicată absolvenților promoției 2022–2026 din cadrul Seminarului Teologic Ortodox „Sfântul Nicolae" din Râmnicu Vâlcea.












