![](http://arhiepiscopiaramnicului.ro/sites/default/files/styles/img-node-slider/public/arhiepiscopiaramnicului/images/2017/08/20170508_101136.jpg?itok=ZwKKo2ax×tamp=1501598251)
Cursuri pastorale pentru obţinerea definitivatului și a gradului II în preoţie
Mitropolia Olteniei organizează, în colaborare cu Facultatea de Teologie din Craiova, cursuri pastorale pentru obţinerea definitivatului și a gradului II în preoţie în perioada 28.08 - 06.09.2016, la Sfânta Mănăstire Tismana, județul Gorj.
Detalii referitoare la condițiile de înscriere și participare la cursurile pastorale pentru obţinerea definitivatului și a gradului II în preoţie pot fi solicitate Sectorului Administrativ și protoieriilor.