Slujbă de Te Deum la începutul noilor cursuri în Școala Militară de la Drăgășani
Tinerii care au promovat concursul de admitere, desfășurat în perioada februarie – aprilie, au început cursurile în Școala Militară de la Drăgășani. Festivitatea de deschidere s-a desfășurat pe platoul unității cu slujba de Te Deum săvârșită de preotul Marin Drăguț.






